-
Cherry-scented soap wipes
Regular price €6,23 EURSale price €6,23 EUR -
Soap wipes with blueberry scent
Regular price €6,23 EURSale price €6,23 EUR -
Strawberry-scented soap wipes
Regular price €6,23 EURSale price €6,23 EUR -
Soap wipes with mango scent
Regular price €6,23 EURSale price €6,23 EUR -
Rose-scented soap wipes
Regular price €6,23 EURSale price €6,23 EUR -
Massage Soap - Geranium & Sandalwood
Regular price €29,04 EURSale price €29,04 EUR -
Massage Soap - Jasmine & Patchouli
Regular price €29,04 EURSale price €29,04 EUR -
Massage Soap - Tea Tree & Aloe Vera
Regular price €29,04 EURSale price €29,04 EUR -
Massage Soap - Peach & Lemon
Regular price €29,04 EURSale price €29,04 EUR -
Massage Soap - Spearmint & Eucalyptus
Regular price €29,04 EURSale price €29,04 EUR -
Fragrance oil - Roman Chamomile 50ml
Regular price €204,23 EURSale price €204,23 EURUnit price €408,46 EUR/100ml -
Fragrance oil - Frankincense 50ml
Regular price €89,87 EURSale price €89,87 EURUnit price €179,74 EUR/100ml -
Fragrance oil - Star anise 50ml
Regular price €18,16 EURSale price €18,16 EURUnit price €36,32 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Basil 50ml
Regular price €22,70 EURSale price €22,70 EURUnit price €45,40 EUR/100ml -
Fragrance oil - Benzoin in DPG 50ml
Regular price €25,03 EURSale price €25,03 EURUnit price €50,06 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Black Pepper 50ml
Regular price €40,87 EURSale price €40,87 EURUnit price €81,74 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Bergamot (FCF) 50ml
Regular price €20,59 EURSale price €20,59 EURUnit price €41,18 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Bulgarian Lavender 50ml
Regular price €106,66 EURSale price €106,66 EURUnit price €213,32 EUR/100ml -
Fragrance oil - Cajeput 50ml
Regular price €20,91 EURSale price €20,91 EURUnit price €41,82 EUR/100ml -
Fragrance oil - Carrot seed 50ml
Regular price €63,47 EURSale price €63,47 EURUnit price €126,94 EUR/100ml


















