-
Fragrance oil - Wintergreen 50ml
Regular price €25,18 EURSale price €25,18 EURUnit price €50,36 EUR/100ml -
Fragrance oil - White birch 50ml
Regular price €33,13 EURSale price €33,13 EURUnit price €66,26 EUR/100ml -
Fragrance oil - Ylang ylang 50ml
Regular price €48,92 EURSale price €48,92 EURUnit price €97,84 EUR/100ml -
Fragrance oil - Ylang Ylang III 50ml
Regular price €35,34 EURSale price €35,34 EURUnit price €70,68 EUR/100ml -
Massage soap in gift box - Geranium & Sandalwood
Regular price €32,58 EURSale price €32,58 EUR -
Massage soap in gift box - Jasmine & Patchouli
Regular price €32,58 EURSale price €32,58 EUR -
Massage soap in gift box - Peach & Lemon
Regular price €32,58 EURSale price €32,58 EUR -
Massage soap in gift box - Spearmint & Eucalyptus
Regular price €32,58 EURSale price €32,58 EUR -
Massage soap in gift box - Tea Tree & Aloe Vera
Regular price €32,58 EURSale price €32,58 EUR -
Hop Hare Crystal and Flower Set - The Knight
Regular price €29,60 EURSale price €29,60 EUR -
Fragrance oil - Jasmine absolute 10ml
Regular price €249,04 EURSale price €249,04 EURUnit price €2.490,40 EUR/100ml -
Earth Clay Mask Powder - Green Clay
Regular price €17,12 EURSale price €17,12 EUR -
Earth Clay Mask Powder - Pink Clay
Regular price €17,12 EURSale price €17,12 EUR -
Gemstone Facial Roller - Sodalite
Regular price €28,60 EURSale price €28,60 EUR -
Mini gemstone face roller - Black obsidian
Regular price €17,56 EURSale price €17,56 EUR -
Cotton pouch for face rollers
Regular price €4,42 EURSale price €4,42 EUR -
Gemstone jawline roller - Sodalite
Regular price €28,60 EURSale price €28,60 EUR -
Gemstone jawline roller - Amethyst
Regular price €33,02 EURSale price €33,02 EUR -
Gemstone jawline roller - Black obsidian
Regular price €28,60 EURSale price €28,60 EUR -
Gemstone face roller - Amethyst
Regular price €33,02 EURSale price €33,02 EUR
















