-
Tvålservetter med körsbärsdoft
Ordinarie pris €6,18 EURFörsäljningspris €6,18 EUR -
Tvålservetter med blåbärsdoft
Ordinarie pris €6,18 EURFörsäljningspris €6,18 EUR -
Tvålservetter med jordgubbsdoft
Ordinarie pris €6,18 EURFörsäljningspris €6,18 EUR -
Tvålservetter med mangodoft
Ordinarie pris €6,18 EURFörsäljningspris €6,18 EUR -
Tvålservetter med rosdoft
Ordinarie pris €6,18 EURFörsäljningspris €6,18 EUR -
Massagetvål - Pelargon & Sandelträ
Ordinarie pris €28,80 EURFörsäljningspris €28,80 EUR -
Massagetvål - Jasmin & Patchouli
Ordinarie pris €28,80 EURFörsäljningspris €28,80 EUR -
Massagetvål - Tea Tree & Aloe Vera
Ordinarie pris €28,80 EURFörsäljningspris €28,80 EUR -
Massagetvål - Persika & Citron
Ordinarie pris €28,80 EURFörsäljningspris €28,80 EUR -
Massagetvål - Grönmynta & Eukalyptus
Ordinarie pris €28,80 EURFörsäljningspris €28,80 EUR -
Doftolja - Romersk Kamomill 50ml
Ordinarie pris €202,53 EURFörsäljningspris €202,53 EUREnhetspris €405,06 EUR/100ml -
Doftolja - Frankincense 50ml
Ordinarie pris €89,12 EURFörsäljningspris €89,12 EUREnhetspris €178,24 EUR/100ml -
Doftolja - Stjärnanis 50ml
Ordinarie pris €18,01 EURFörsäljningspris €18,01 EUREnhetspris €36,02 EUR/100ml -
Doftolja - Basilika 50ml
Ordinarie pris €22,51 EURFörsäljningspris €22,51 EUREnhetspris €45,02 EUR/100ml -
Doftolja - Bensoin i DPG 50ml
Ordinarie pris €24,82 EURFörsäljningspris €24,82 EUREnhetspris €49,64 EUR/100ml -
Doftolja - Svartpeppar 50ml
Ordinarie pris €40,53 EURFörsäljningspris €40,53 EUREnhetspris €81,06 EUR/100ml -
Doftolja - Bergamott (FCF) 50ml
Ordinarie pris €20,42 EURFörsäljningspris €20,42 EUREnhetspris €40,84 EUR/100ml -
Doftolja - Bulgarisk Lavendel 50ml
Ordinarie pris €105,77 EURFörsäljningspris €105,77 EUREnhetspris €211,54 EUR/100ml -
Doftolja - Kajeput 50ml
Ordinarie pris €20,74 EURFörsäljningspris €20,74 EUREnhetspris €41,48 EUR/100ml -
Doftolja - Morotsfrö 50ml
Ordinarie pris €62,94 EURFörsäljningspris €62,94 EUREnhetspris €125,88 EUR/100ml


















