-
Smältvax - Apple Spice
Ordinarie pris €14,14 EURFörsäljningspris €14,14 EUR -
Doftolja - Grapefrukt Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €71,21 EURFörsäljningspris €71,21 EUREnhetspris €142,42 EUR/100ml -
Doftolja - Ingefära Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €83,78 EURFörsäljningspris €83,78 EUREnhetspris €167,56 EUR/100ml -
Doftolja - Eukalyptus Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €121,37 EURFörsäljningspris €121,37 EUREnhetspris €242,74 EUR/100ml -
Doftolja - Cypress Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €45,55 EURFörsäljningspris €45,55 EUREnhetspris €91,10 EUR/100ml -
Doftolja - Citronella Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €27,12 EURFörsäljningspris €27,12 EUREnhetspris €54,24 EUR/100ml -
Doftolja - Cederträ Atlas Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €23,67 EURFörsäljningspris €23,67 EUREnhetspris €47,34 EUR/100ml -
Doftolja - Bergamott Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €123,05 EURFörsäljningspris €123,05 EUREnhetspris €246,10 EUR/100ml -
Doftolja - Petitgrain Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €73,83 EURFörsäljningspris €73,83 EUREnhetspris €147,66 EUR/100ml -
Doftolja - Pepparmynta Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €33,51 EURFörsäljningspris €33,51 EUREnhetspris €67,02 EUR/100ml -
Doftolja - Patchouli Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €82,21 EURFörsäljningspris €82,21 EUREnhetspris €164,42 EUR/100ml -
Doftolja - Lavendel Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €88,49 EURFörsäljningspris €88,49 EUREnhetspris €176,98 EUR/100ml -
Doftolja - Citron Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €29,32 EURFörsäljningspris €29,32 EUREnhetspris €58,64 EUR/100ml -
Doftolja - Citrongräs Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €25,13 EURFörsäljningspris €25,13 EUREnhetspris €50,26 EUR/100ml -
Doftolja - Rosengeranium Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €90,58 EURFörsäljningspris €90,58 EUREnhetspris €181,16 EUR/100ml -
Doftolja - Rosmarin Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €34,56 EURFörsäljningspris €34,56 EUREnhetspris €69,12 EUR/100ml -
Doftolja - Tea Tree Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €35,60 EURFörsäljningspris €35,60 EUREnhetspris €71,20 EUR/100ml -
Doftolja - Ylang Ylang Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €96,87 EURFörsäljningspris €96,87 EUREnhetspris €193,74 EUR/100ml -
Smältvax - Muskot och Citron
Ordinarie pris €12,57 EURFörsäljningspris €12,57 EUR -
Smältvax - Ingefära och Kryddnejlika
Ordinarie pris €12,57 EURFörsäljningspris €12,57 EUR



















