-
Smältvax - Apple Spice
Ordinarie pris €14,91 EURFörsäljningspris €14,91 EUR -
Doftolja - Grapefrukt Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €75,10 EURFörsäljningspris €75,10 EUREnhetspris €150,20 EUR/100ml -
Doftolja - Ingefära Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €88,35 EURFörsäljningspris €88,35 EUREnhetspris €176,70 EUR/100ml -
Doftolja - Eukalyptus Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €128,00 EURFörsäljningspris €128,00 EUREnhetspris €256,00 EUR/100ml -
Doftolja - Cypress Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €48,04 EURFörsäljningspris €48,04 EUREnhetspris €96,08 EUR/100ml -
Doftolja - Citronella Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €28,60 EURFörsäljningspris €28,60 EUREnhetspris €57,20 EUR/100ml -
Doftolja - Cederträ Atlas Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €24,96 EURFörsäljningspris €24,96 EUREnhetspris €49,92 EUR/100ml -
Doftolja - Bergamott Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €129,77 EURFörsäljningspris €129,77 EUREnhetspris €259,54 EUR/100ml -
Doftolja - Petitgrain Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €77,86 EURFörsäljningspris €77,86 EUREnhetspris €155,72 EUR/100ml -
Doftolja - Pepparmynta Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €35,34 EURFörsäljningspris €35,34 EUREnhetspris €70,68 EUR/100ml -
Doftolja - Patchouli Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €86,70 EURFörsäljningspris €86,70 EUREnhetspris €173,40 EUR/100ml -
Doftolja - Lavendel Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €93,32 EURFörsäljningspris €93,32 EUREnhetspris €186,64 EUR/100ml -
Doftolja - Citron Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €30,92 EURFörsäljningspris €30,92 EUREnhetspris €61,84 EUR/100ml -
Doftolja - Citrongräs Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €26,51 EURFörsäljningspris €26,51 EUREnhetspris €53,02 EUR/100ml -
Doftolja - Rosengeranium Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €95,53 EURFörsäljningspris €95,53 EUREnhetspris €191,06 EUR/100ml -
Doftolja - Rosmarin Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €36,45 EURFörsäljningspris €36,45 EUREnhetspris €72,90 EUR/100ml -
Doftolja - Tea Tree Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €37,55 EURFörsäljningspris €37,55 EUREnhetspris €75,10 EUR/100ml -
Doftolja - Ylang Ylang Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €102,16 EURFörsäljningspris €102,16 EUREnhetspris €204,32 EUR/100ml -
Smältvax - Muskot och Citron
Ordinarie pris €13,25 EURFörsäljningspris €13,25 EUR -
Smältvax - Ingefära och Kryddnejlika
Ordinarie pris €13,25 EURFörsäljningspris €13,25 EUR



















