-
Doftolja - Vintergröna 50ml
Ordinarie pris €25,18 EURFörsäljningspris €25,18 EUREnhetspris €50,36 EUR/100ml -
Doftolja - Vit björk 50ml
Ordinarie pris €33,13 EURFörsäljningspris €33,13 EUREnhetspris €66,26 EUR/100ml -
Doftolja - Ylang ylang 50ml
Ordinarie pris €48,92 EURFörsäljningspris €48,92 EUREnhetspris €97,84 EUR/100ml -
Doftolja - Ylang Ylang III 50ml
Ordinarie pris €35,34 EURFörsäljningspris €35,34 EUREnhetspris €70,68 EUR/100ml -
Massagetvål i presentförpackning - Pelargon & Sandelträ
Ordinarie pris €32,58 EURFörsäljningspris €32,58 EUR -
Massagetvål i presentförpackning - Jasmin & Patchouli
Ordinarie pris €32,58 EURFörsäljningspris €32,58 EUR -
Massagetvål i presentförpackning - Persika & Citron
Ordinarie pris €32,58 EURFörsäljningspris €32,58 EUR -
Massagetvål i presentförpackning - Grönmynta & Eukalyptus
Ordinarie pris €32,58 EURFörsäljningspris €32,58 EUR -
Massagetvål i presentförpackning - Tea Tree & Aloe Vera
Ordinarie pris €32,58 EURFörsäljningspris €32,58 EUR -
Hop Hare Kristall och Blomset - The Knight
Ordinarie pris €29,60 EURFörsäljningspris €29,60 EUR -
Doftolja - Jasmin absolute 10ml
Ordinarie pris €249,04 EURFörsäljningspris €249,04 EUREnhetspris €2.490,40 EUR/100ml -
Earth Lermaskpuder - Green Clay
Ordinarie pris €17,12 EURFörsäljningspris €17,12 EUR -
Earth Lermaskpuder - Pink Clay
Ordinarie pris €17,12 EURFörsäljningspris €17,12 EUR -
Ansiktsrulle i ädelsten - Sodalit
Ordinarie pris €28,60 EURFörsäljningspris €28,60 EUR -
Mini ansiktsrulle i ädelsten - Svart obsidian
Ordinarie pris €17,56 EURFörsäljningspris €17,56 EUR -
Bomullspåse för ansiktsrullar
Ordinarie pris €4,42 EURFörsäljningspris €4,42 EUR -
Käklinjerulle i ädelsten - Sodalit
Ordinarie pris €28,60 EURFörsäljningspris €28,60 EUR -
Käklinjerulle i ädelsten - Ametist
Ordinarie pris €33,02 EURFörsäljningspris €33,02 EUR -
Käklinjerulle i ädelsten - Svart obsidian
Ordinarie pris €28,60 EURFörsäljningspris €28,60 EUR -
Ansiktsrulle i ädelsten - Ametist
Ordinarie pris €33,02 EURFörsäljningspris €33,02 EUR
















