-
Tvålservetter med körsbärsdoft
Ordinarie pris €6,52 EURFörsäljningspris €6,52 EUR -
Tvålservetter med blåbärsdoft
Ordinarie pris €6,52 EURFörsäljningspris €6,52 EUR -
Tvålservetter med jordgubbsdoft
Ordinarie pris €6,52 EURFörsäljningspris €6,52 EUR -
Tvålservetter med mangodoft
Ordinarie pris €6,52 EURFörsäljningspris €6,52 EUR -
Tvålservetter med rosdoft
Ordinarie pris €6,52 EURFörsäljningspris €6,52 EUR -
Massagetvål - Pelargon & Sandelträ
Ordinarie pris €30,37 EURFörsäljningspris €30,37 EUR -
Massagetvål - Jasmin & Patchouli
Ordinarie pris €30,37 EURFörsäljningspris €30,37 EUR -
Massagetvål - Tea Tree & Aloe Vera
Ordinarie pris €30,37 EURFörsäljningspris €30,37 EUR -
Massagetvål - Persika & Citron
Ordinarie pris €30,37 EURFörsäljningspris €30,37 EUR -
Massagetvål - Grönmynta & Eukalyptus
Ordinarie pris €30,37 EURFörsäljningspris €30,37 EUR -
Doftolja - Romersk Kamomill 50ml
Ordinarie pris €213,59 EURFörsäljningspris €213,59 EUREnhetspris €427,18 EUR/100ml -
Doftolja - Frankincense 50ml
Ordinarie pris €93,98 EURFörsäljningspris €93,98 EUREnhetspris €187,96 EUR/100ml -
Doftolja - Stjärnanis 50ml
Ordinarie pris €19,00 EURFörsäljningspris €19,00 EUREnhetspris €38,00 EUR/100ml -
Doftolja - Basilika 50ml
Ordinarie pris €23,74 EURFörsäljningspris €23,74 EUREnhetspris €47,48 EUR/100ml -
Doftolja - Bensoin i DPG 50ml
Ordinarie pris €26,17 EURFörsäljningspris €26,17 EUREnhetspris €52,34 EUR/100ml -
Doftolja - Svartpeppar 50ml
Ordinarie pris €42,74 EURFörsäljningspris €42,74 EUREnhetspris €85,48 EUR/100ml -
Doftolja - Bergamott (FCF) 50ml
Ordinarie pris €21,54 EURFörsäljningspris €21,54 EUREnhetspris €43,08 EUR/100ml -
Doftolja - Bulgarisk Lavendel 50ml
Ordinarie pris €111,54 EURFörsäljningspris €111,54 EUREnhetspris €223,08 EUR/100ml -
Doftolja - Kajeput 50ml
Ordinarie pris €21,87 EURFörsäljningspris €21,87 EUREnhetspris €43,74 EUR/100ml -
Doftolja - Morotsfrö 50ml
Ordinarie pris €66,37 EURFörsäljningspris €66,37 EUREnhetspris €132,74 EUR/100ml


















