-
Cherry-scented soap wipes
Regular price €6,52 EURSale price €6,52 EUR -
Soap wipes with blueberry scent
Regular price €6,52 EURSale price €6,52 EUR -
Strawberry-scented soap wipes
Regular price €6,52 EURSale price €6,52 EUR -
Soap wipes with mango scent
Regular price €6,52 EURSale price €6,52 EUR -
Rose-scented soap wipes
Regular price €6,52 EURSale price €6,52 EUR -
Massage Soap - Geranium & Sandalwood
Regular price €30,37 EURSale price €30,37 EUR -
Massage Soap - Jasmine & Patchouli
Regular price €30,37 EURSale price €30,37 EUR -
Massage Soap - Tea Tree & Aloe Vera
Regular price €30,37 EURSale price €30,37 EUR -
Massage Soap - Peach & Lemon
Regular price €30,37 EURSale price €30,37 EUR -
Massage Soap - Spearmint & Eucalyptus
Regular price €30,37 EURSale price €30,37 EUR -
Fragrance oil - Roman Chamomile 50ml
Regular price €213,59 EURSale price €213,59 EURUnit price €427,18 EUR/100ml -
Fragrance oil - Frankincense 50ml
Regular price €93,98 EURSale price €93,98 EURUnit price €187,96 EUR/100ml -
Fragrance oil - Star anise 50ml
Regular price €19,00 EURSale price €19,00 EURUnit price €38,00 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Basil 50ml
Regular price €23,74 EURSale price €23,74 EURUnit price €47,48 EUR/100ml -
Fragrance oil - Benzoin in DPG 50ml
Regular price €26,17 EURSale price €26,17 EURUnit price €52,34 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Black Pepper 50ml
Regular price €42,74 EURSale price €42,74 EURUnit price €85,48 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Bergamot (FCF) 50ml
Regular price €21,54 EURSale price €21,54 EURUnit price €43,08 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Bulgarian Lavender 50ml
Regular price €111,54 EURSale price €111,54 EURUnit price €223,08 EUR/100ml -
Fragrance oil - Cajeput 50ml
Regular price €21,87 EURSale price €21,87 EURUnit price €43,74 EUR/100ml -
Fragrance oil - Carrot seed 50ml
Regular price €66,37 EURSale price €66,37 EURUnit price €132,74 EUR/100ml


















