-
Smältvax - Apple Spice
Ordinarie pris €14,26 EURFörsäljningspris €14,26 EUR -
Doftolja - Grapefrukt Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €71,81 EURFörsäljningspris €71,81 EUREnhetspris €143,62 EUR/100ml -
Doftolja - Ingefära Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €84,48 EURFörsäljningspris €84,48 EUREnhetspris €168,96 EUR/100ml -
Doftolja - Eukalyptus Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €122,39 EURFörsäljningspris €122,39 EUREnhetspris €244,78 EUR/100ml -
Doftolja - Cypress Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €45,94 EURFörsäljningspris €45,94 EUREnhetspris €91,88 EUR/100ml -
Doftolja - Citronella Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €27,35 EURFörsäljningspris €27,35 EUREnhetspris €54,70 EUR/100ml -
Doftolja - Cederträ Atlas Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €23,87 EURFörsäljningspris €23,87 EUREnhetspris €47,74 EUR/100ml -
Doftolja - Bergamott Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €124,08 EURFörsäljningspris €124,08 EUREnhetspris €248,16 EUR/100ml -
Doftolja - Petitgrain Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €74,45 EURFörsäljningspris €74,45 EUREnhetspris €148,90 EUR/100ml -
Doftolja - Pepparmynta Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €33,79 EURFörsäljningspris €33,79 EUREnhetspris €67,58 EUR/100ml -
Doftolja - Patchouli Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €82,90 EURFörsäljningspris €82,90 EUREnhetspris €165,80 EUR/100ml -
Doftolja - Lavendel Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €89,23 EURFörsäljningspris €89,23 EUREnhetspris €178,46 EUR/100ml -
Doftolja - Citron Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €29,57 EURFörsäljningspris €29,57 EUREnhetspris €59,14 EUR/100ml -
Doftolja - Citrongräs Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €25,34 EURFörsäljningspris €25,34 EUREnhetspris €50,68 EUR/100ml -
Doftolja - Rosengeranium Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €91,34 EURFörsäljningspris €91,34 EUREnhetspris €182,68 EUR/100ml -
Doftolja - Rosmarin Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €34,85 EURFörsäljningspris €34,85 EUREnhetspris €69,70 EUR/100ml -
Doftolja - Tea Tree Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €35,90 EURFörsäljningspris €35,90 EUREnhetspris €71,80 EUR/100ml -
Doftolja - Ylang Ylang Ekologisk 50ml
Ordinarie pris €97,68 EURFörsäljningspris €97,68 EUREnhetspris €195,36 EUR/100ml -
Smältvax - Muskot och Citron
Ordinarie pris €12,67 EURFörsäljningspris €12,67 EUR -
Smältvax - Ingefära och Kryddnejlika
Ordinarie pris €12,67 EURFörsäljningspris €12,67 EUR



















