-
Doftolja - Romersk kamomill i druvkärneolja 10ml
Ordinarie pris €7,85 EURFörsäljningspris €7,85 EUREnhetspris €78,50 EUR/100ml -
Doftolja - Muskatellsalvia Ekologisk 10ml
Ordinarie pris €29,85 EURFörsäljningspris €29,85 EUREnhetspris €298,50 EUR/100ml -
Doftolja - Grapefrukt Ekologisk 10ml
Ordinarie pris €21,47 EURFörsäljningspris €21,47 EUREnhetspris €214,70 EUR/100ml -
Doftolja - Neroli 10ml
Ordinarie pris €81,47 EURFörsäljningspris €81,47 EUREnhetspris €814,70 EUR/100ml -
Doftolja - Citrongräs Ekologisk 10ml
Ordinarie pris €7,85 EURFörsäljningspris €7,85 EUREnhetspris €78,50 EUR/100ml -
Doftolja - Lavendel 10ml
Ordinarie pris €7,85 EURFörsäljningspris €7,85 EUREnhetspris €78,50 EUR/100ml -
Doftolja - Ravensara 10ml
Ordinarie pris €11,00 EURFörsäljningspris €11,00 EUREnhetspris €110,00 EUR/100ml -
Doftolja - Apelsin Ekologisk 10ml
Ordinarie pris €7,85 EURFörsäljningspris €7,85 EUREnhetspris €78,50 EUR/100ml -
Doftolja - Ros absolut 10ml
Ordinarie pris €161,79 EURFörsäljningspris €161,79 EUREnhetspris €1.617,90 EUR/100ml -
Doftolja - Melissa blandning 10ml
Ordinarie pris €13,09 EURFörsäljningspris €13,09 EUREnhetspris €130,90 EUR/100ml -
Doftolja - Ingefära Ekologisk 10ml
Ordinarie pris €23,77 EURFörsäljningspris €23,77 EUREnhetspris €237,70 EUR/100ml -
Doftolja - Åkermynta 10ml
Ordinarie pris €7,85 EURFörsäljningspris €7,85 EUREnhetspris €78,50 EUR/100ml -
Doftolja - Gurkmeja 10ml
Ordinarie pris €16,23 EURFörsäljningspris €16,23 EUREnhetspris €162,30 EUR/100ml -
Doftolja - Grönmynta 10ml
Ordinarie pris €7,85 EURFörsäljningspris €7,85 EUREnhetspris €78,50 EUR/100ml -
Hop Hare Kristall och Blomset - The Sun
Ordinarie pris €28,07 EURFörsäljningspris €28,07 EUR -
Aromadiffusor - Jellyfish med puffeffekt och färgskiftande LED
Ordinarie pris €69,64 EURFörsäljningspris €69,64 EUR -
Aromadiffusor - Svart med flameffekt, fågelljud och USB
Ordinarie pris €58,12 EURFörsäljningspris €58,12 EUR -
Hop Hare Kristall och Blomset - The Lovers
Ordinarie pris €28,07 EURFörsäljningspris €28,07 EUR -
Aromadiffusor - Skepp med ångeffekt och färgskiftande LED
Ordinarie pris €58,12 EURFörsäljningspris €58,12 EUR -
Aromadiffusor - Santorini med skaldesign, USB och färgskiftande ljus
Ordinarie pris €64,72 EURFörsäljningspris €64,72 EUR












