-
Doftolja - Rosenträ 50ml
Ordinarie pris €26,40 EURFörsäljningspris €26,40 EUREnhetspris €52,80 EUR/100ml -
Doftolja - Salvia 50ml
Ordinarie pris €45,30 EURFörsäljningspris €45,30 EUREnhetspris €90,60 EUR/100ml -
Doftolja - Amyris 50ml
Ordinarie pris €50,90 EURFörsäljningspris €50,90 EUREnhetspris €101,80 EUR/100ml -
Doftolja - Grönmynta 50ml
Ordinarie pris €19,96 EURFörsäljningspris €19,96 EUREnhetspris €39,92 EUR/100ml -
Doftolja - Gran 50ml
Ordinarie pris €27,98 EURFörsäljningspris €27,98 EUREnhetspris €55,96 EUR/100ml -
Doftolja - Tangerin 50ml
Ordinarie pris €20,59 EURFörsäljningspris €20,59 EUREnhetspris €41,18 EUR/100ml -
Doftolja - Tea Tree 50ml
Ordinarie pris €18,48 EURFörsäljningspris €18,48 EUREnhetspris €36,96 EUR/100ml -
Doftolja - Gurkmeja 50ml
Ordinarie pris €66,32 EURFörsäljningspris €66,32 EUREnhetspris €132,64 EUR/100ml -
Doftolja - Vetiver 50ml
Ordinarie pris €90,71 EURFörsäljningspris €90,71 EUREnhetspris €181,42 EUR/100ml -
Doftolja - Vit kamfer 50ml
Ordinarie pris €16,37 EURFörsäljningspris €16,37 EUREnhetspris €32,74 EUR/100ml -
Doftolja - Vintergröna 50ml
Ordinarie pris €24,08 EURFörsäljningspris €24,08 EUREnhetspris €48,16 EUR/100ml -
Doftolja - Vit björk 50ml
Ordinarie pris €31,68 EURFörsäljningspris €31,68 EUREnhetspris €63,36 EUR/100ml -
Doftolja - Ylang ylang 50ml
Ordinarie pris €46,78 EURFörsäljningspris €46,78 EUREnhetspris €93,56 EUR/100ml -
Doftolja - Ylang Ylang III 50ml
Ordinarie pris €33,79 EURFörsäljningspris €33,79 EUREnhetspris €67,58 EUR/100ml -
Hop Hare Kristall och Blomset - The Knight
Ordinarie pris €28,30 EURFörsäljningspris €28,30 EUR -
Doftolja - Jasmin absolute 10ml
Ordinarie pris €238,13 EURFörsäljningspris €238,13 EUREnhetspris €2.381,30 EUR/100ml -
Hop Hare Tarot Roll On - The Magician
Ordinarie pris €21,86 EURFörsäljningspris €21,86 EUR -
Hop Hare Tarot Roll On - The Lion
Ordinarie pris €21,86 EURFörsäljningspris €21,86 EUR -
Hop Hare Tarot Roll On - The Moon
Ordinarie pris €21,86 EURFörsäljningspris €21,86 EUR -
Doftolja - Rosmarin 10ml
Ordinarie pris €7,92 EURFörsäljningspris €7,92 EUREnhetspris €79,20 EUR/100ml















