-
Doftolja - Romersk kamomill i druvkärneolja 10ml
Ordinarie pris €7,92 EURFörsäljningspris €7,92 EUREnhetspris €79,20 EUR/100ml -
Doftolja - Muskatellsalvia Ekologisk 10ml
Ordinarie pris €30,10 EURFörsäljningspris €30,10 EUREnhetspris €301,00 EUR/100ml -
Doftolja - Grapefrukt Ekologisk 10ml
Ordinarie pris €21,65 EURFörsäljningspris €21,65 EUREnhetspris €216,50 EUR/100ml -
Doftolja - Neroli 10ml
Ordinarie pris €82,16 EURFörsäljningspris €82,16 EUREnhetspris €821,60 EUR/100ml -
Doftolja - Citrongräs Ekologisk 10ml
Ordinarie pris €7,92 EURFörsäljningspris €7,92 EUREnhetspris €79,20 EUR/100ml -
Doftolja - Lavendel 10ml
Ordinarie pris €7,92 EURFörsäljningspris €7,92 EUREnhetspris €79,20 EUR/100ml -
Doftolja - Ravensara 10ml
Ordinarie pris €11,09 EURFörsäljningspris €11,09 EUREnhetspris €110,90 EUR/100ml -
Doftolja - Apelsin Ekologisk 10ml
Ordinarie pris €7,92 EURFörsäljningspris €7,92 EUREnhetspris €79,20 EUR/100ml -
Doftolja - Ros absolut 10ml
Ordinarie pris €163,15 EURFörsäljningspris €163,15 EUREnhetspris €1.631,50 EUR/100ml -
Doftolja - Melissa blandning 10ml
Ordinarie pris €13,20 EURFörsäljningspris €13,20 EUREnhetspris €132,00 EUR/100ml -
Doftolja - Ingefära Ekologisk 10ml
Ordinarie pris €23,97 EURFörsäljningspris €23,97 EUREnhetspris €239,70 EUR/100ml -
Doftolja - Åkermynta 10ml
Ordinarie pris €7,92 EURFörsäljningspris €7,92 EUREnhetspris €79,20 EUR/100ml -
Doftolja - Gurkmeja 10ml
Ordinarie pris €16,37 EURFörsäljningspris €16,37 EUREnhetspris €163,70 EUR/100ml -
Doftolja - Grönmynta 10ml
Ordinarie pris €7,92 EURFörsäljningspris €7,92 EUREnhetspris €79,20 EUR/100ml -
Hop Hare Kristall och Blomset - The Sun
Ordinarie pris €28,30 EURFörsäljningspris €28,30 EUR -
Aromadiffusor - Jellyfish med puffeffekt och färgskiftande LED
Ordinarie pris €70,22 EURFörsäljningspris €70,22 EUR -
Aromadiffusor - Svart med flameffekt, fågelljud och USB
Ordinarie pris €58,61 EURFörsäljningspris €58,61 EUR -
Hop Hare Kristall och Blomset - The Lovers
Ordinarie pris €28,30 EURFörsäljningspris €28,30 EUR -
Aromadiffusor - Skepp med ångeffekt och färgskiftande LED
Ordinarie pris €58,61 EURFörsäljningspris €58,61 EUR -
Aromadiffusor - Santorini med skaldesign, USB och färgskiftande ljus
Ordinarie pris €65,26 EURFörsäljningspris €65,26 EUR












