-
Doftolja - Vintergröna 50ml
Ordinarie pris €24,08 EURFörsäljningspris €24,08 EUREnhetspris €48,16 EUR/100ml -
Doftolja - Vit björk 50ml
Ordinarie pris €31,68 EURFörsäljningspris €31,68 EUREnhetspris €63,36 EUR/100ml -
Doftolja - Ylang ylang 50ml
Ordinarie pris €46,78 EURFörsäljningspris €46,78 EUREnhetspris €93,56 EUR/100ml -
Doftolja - Ylang Ylang III 50ml
Ordinarie pris €33,79 EURFörsäljningspris €33,79 EUREnhetspris €67,58 EUR/100ml -
Massagetvål i presentförpackning - Pelargon & Sandelträ
Ordinarie pris €31,15 EURFörsäljningspris €31,15 EUR -
Massagetvål i presentförpackning - Jasmin & Patchouli
Ordinarie pris €31,15 EURFörsäljningspris €31,15 EUR -
Massagetvål i presentförpackning - Persika & Citron
Ordinarie pris €31,15 EURFörsäljningspris €31,15 EUR -
Massagetvål i presentförpackning - Grönmynta & Eukalyptus
Ordinarie pris €31,15 EURFörsäljningspris €31,15 EUR -
Massagetvål i presentförpackning - Tea Tree & Aloe Vera
Ordinarie pris €31,15 EURFörsäljningspris €31,15 EUR -
Hop Hare Kristall och Blomset - The Knight
Ordinarie pris €28,30 EURFörsäljningspris €28,30 EUR -
Doftolja - Jasmin absolute 10ml
Ordinarie pris €238,13 EURFörsäljningspris €238,13 EUREnhetspris €2.381,30 EUR/100ml -
Earth Lermaskpuder - Green Clay
Ordinarie pris €16,37 EURFörsäljningspris €16,37 EUR -
Earth Lermaskpuder - Pink Clay
Ordinarie pris €16,37 EURFörsäljningspris €16,37 EUR -
Ansiktsrulle i ädelsten - Sodalit
Ordinarie pris €27,35 EURFörsäljningspris €27,35 EUR -
Mini ansiktsrulle i ädelsten - Svart obsidian
Ordinarie pris €16,79 EURFörsäljningspris €16,79 EUR -
Bomullspåse för ansiktsrullar
Ordinarie pris €4,22 EURFörsäljningspris €4,22 EUR -
Käklinjerulle i ädelsten - Sodalit
Ordinarie pris €27,35 EURFörsäljningspris €27,35 EUR -
Käklinjerulle i ädelsten - Ametist
Ordinarie pris €31,57 EURFörsäljningspris €31,57 EUR -
Käklinjerulle i ädelsten - Svart obsidian
Ordinarie pris €27,35 EURFörsäljningspris €27,35 EUR -
Ansiktsrulle i ädelsten - Ametist
Ordinarie pris €31,57 EURFörsäljningspris €31,57 EUR
















