-
Tvålservetter med körsbärsdoft
Ordinarie pris €6,23 EURFörsäljningspris €6,23 EUR -
Tvålservetter med blåbärsdoft
Ordinarie pris €6,23 EURFörsäljningspris €6,23 EUR -
Tvålservetter med jordgubbsdoft
Ordinarie pris €6,23 EURFörsäljningspris €6,23 EUR -
Tvålservetter med mangodoft
Ordinarie pris €6,23 EURFörsäljningspris €6,23 EUR -
Tvålservetter med rosdoft
Ordinarie pris €6,23 EURFörsäljningspris €6,23 EUR -
Massagetvål - Pelargon & Sandelträ
Ordinarie pris €29,04 EURFörsäljningspris €29,04 EUR -
Massagetvål - Jasmin & Patchouli
Ordinarie pris €29,04 EURFörsäljningspris €29,04 EUR -
Massagetvål - Tea Tree & Aloe Vera
Ordinarie pris €29,04 EURFörsäljningspris €29,04 EUR -
Massagetvål - Persika & Citron
Ordinarie pris €29,04 EURFörsäljningspris €29,04 EUR -
Massagetvål - Grönmynta & Eukalyptus
Ordinarie pris €29,04 EURFörsäljningspris €29,04 EUR -
Doftolja - Romersk Kamomill 50ml
Ordinarie pris €204,23 EURFörsäljningspris €204,23 EUREnhetspris €408,46 EUR/100ml -
Doftolja - Frankincense 50ml
Ordinarie pris €89,87 EURFörsäljningspris €89,87 EUREnhetspris €179,74 EUR/100ml -
Doftolja - Stjärnanis 50ml
Ordinarie pris €18,16 EURFörsäljningspris €18,16 EUREnhetspris €36,32 EUR/100ml -
Doftolja - Basilika 50ml
Ordinarie pris €22,70 EURFörsäljningspris €22,70 EUREnhetspris €45,40 EUR/100ml -
Doftolja - Bensoin i DPG 50ml
Ordinarie pris €25,03 EURFörsäljningspris €25,03 EUREnhetspris €50,06 EUR/100ml -
Doftolja - Svartpeppar 50ml
Ordinarie pris €40,87 EURFörsäljningspris €40,87 EUREnhetspris €81,74 EUR/100ml -
Doftolja - Bergamott (FCF) 50ml
Ordinarie pris €20,59 EURFörsäljningspris €20,59 EUREnhetspris €41,18 EUR/100ml -
Doftolja - Bulgarisk Lavendel 50ml
Ordinarie pris €106,66 EURFörsäljningspris €106,66 EUREnhetspris €213,32 EUR/100ml -
Doftolja - Kajeput 50ml
Ordinarie pris €20,91 EURFörsäljningspris €20,91 EUREnhetspris €41,82 EUR/100ml -
Doftolja - Morotsfrö 50ml
Ordinarie pris €63,47 EURFörsäljningspris €63,47 EUREnhetspris €126,94 EUR/100ml


















